Rypin, 1.04.2017 – W POSZUKIWANIU TALENTÓW; II Ogólnopolskie Zawody Pływackie pod Patronatem Burmistrza Miasta Rypin

II Ogólnopolskie Zawody Pływackie pod Patronatem Burmistrza Miasta Rypina za nami ! Zapraszamy do fotorelacji oraz szczegółowych wyników.

Sejwal Rypin wyniki:

25m grzbietowy dziewcząt:

kat. 8 lat

  • 8 miejsce – ŻABA Wiktoria – 26.61
  • 11 miejsce – KURTYKA Amelia – 27.74

kat. 9 lat

  • 11 miejsce – GNAP Adrianna  – 25.35

25m grzbietowy chłopców: 

kat. 7 lat

  • 13 miejsce – MOTYLEWSKI Jakub – 45.07

kat. 8 lat

  • 15 miejsce – GRODZICKI Maks – 29.18
  • 16 miejsce – FOSS Szymon – 29.19
  • 18 miejsce – TYBURSKI Jan – 30.26

50m grzbietowy dziewcząt:

kat. 10 lat

kat. 11 lat

50m grzbietowy chłopców:

kat. 10 lat

kat. 11 lat

100m grzbietowy dziewcząt: 

kat. 12 lat

100m grzbietowy chłopców: 

kat. 12 lat

25m motylkowy dziewcząt:

kat. 7 lat

  • 7 miejsce – CHWEDCZUK Maja – 29.11
  • 8 miejsce – Bartnicka Zosia – 31.68

25m motylkowy chłopców:

  • 7 miejsce – STĘPSKI Kamil – 27.55

50m motylkowy dziewcząt: 

kat. 11 lat

50m motylkowy chłopców:

kat. 10 lat

100m motylkowy dziewcząt: 

kat. 12 lat

kat. 13 lat

25m dowolny dziewcząt:

kat. 8 lat

  • 12 miejsce – ŻABA Wiktoria – 26.30
  • 16 miejsce – HARABURDA Zofia – 28.35
  • 21 miejsce – KURTYKA Amelia – 35.15

25m dowolny chłopców: 

kat. 7 lat

  • 8 miejsce – MOTYLEWSKI Jakub – 44.38

kat. 8 lat

  • 14 miejsce – FOSS Szymon – 26.59
  • 15 miejsce – . TYBURSKI Jan – 27.65
  • 16 miejsce – GRODZICKI Maks – 28.41

kat. 9 lat

  • 18 miejsce – STĘPSKI Kamil – 21.09

 

50m dowolny dziewcząt:

kat. 10 lat

kat. 11 lat

50 dowolny chłopców:

kat. 10 lat

kat. 11 lat

100m dowolny dziewcząt:

100m dowolny chłopców:

25m klasyczny dziewcząt:

  • 10 miejsce – CHWEDCZUK Maja – 30.75
  • 13 miejsce – LEŚNIEWSKA Wiktoria – 31.59

50m klasyczny dziewcząt:

kat. 10 lat

kat. 11 lat

50m klasyczny chłopców:

kat. 10 lat

kat. 11 lat

100m klasyczny dziewcząt: 

kat. 12 lat

kat. 13 lat

100m zmienny dziewcząt:

kat. 10 lat

kat. 11 lat

6 miejsce – JASTRZĘBSKA Julia – 1:35.04

100m zmienny chłopców:

kat. 11 lat

kat. 12 lat

kat. 13 lat