Mława, 22-23.04.2017 – Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Mława

2-dniowe zmagania w Mławie za nami – Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Mława. Gratulacje dla naszych zawodników !

 

Sejwal Rypin wyniki:

50m grzbietowy dziewcząt:

kat. 9 lat i młodsi

  • 8 miejsce – GNAP Adrianna – 50.58
  • 15 miejsce – CHWEDCZUK Maja – 59.35
  • 18 miejsce – BARTNICKA Zofia – 1:01.91

kat. 10 lat

kat. 11 lat

  • 4 miejsce – NOWATKOWSKA Maja – 39.46
  • 16 miejsce – JASTRZĘBSKA Julia – 1:01.91

kat.12 lat

50m grzbietowy chłopców:

9 lat i młodsi.

  • 13 miejsce – STĘPSKI Kamil – 55.30
  • 17 miejsce – GRODZICKI Maks – 1:01.74
  • 18 miejsce – TYBURSKI Jan  – 1:08.81

kat. 11 lat

  • 6 miejsce – ŚWIDERSKI Jonasz – 39.91
  • 10 miejsce – WESTFAL Gabriel – 41.99

kat. 12 lat

100m grzbietowy dziewcząt: 

kat. 11 lat

kat. 12 lat

100m grzbietowy chłopców: 

kat. 11 lat

kat. 12 lat

50m motylkowy dziewcząt: 

kat. 11 lat

kat. 12 lat

50m motylkowy chłopców:

kat. 11 lat

kat. 12 lat

kat. 13 lat

  • 21 miejsce – STĘPSKI Piotr – 38.32

50m dowolny dziewcząt:

kat. 9 lat i młodsi

  • 12 miejsce – GNAP Adrianna – 51.68
  • 15 miejsce – CHWEDCZUK Maja – 55.24
  • 16 miejsce – BARTNICKA Zofia – 56.35

kat. 10 lat

kat.11 lat

kat. 12 lat

kat. 13 lat

100m dowolny dziewcząt:

kat. 11 lat

kat. 12 lat

100m dowolny chłopców:

50m klasyczny dziewcząt:

kat. 9 lat i młodsi

  • 8 miejsce – GNAP Adrianna – 1:06.54
  • 10 miejsce – CHWEDCZUK Maja – 1:08.93
  • 12 miejsce – BARTNICKA Zofia – 1:11.68

kat. 10 lat

kat. 11 lat

50m klasyczny chłopców:

kat. 11 lat

100m klasyczny dziewcząt: 

kat. 12 lat

kat. 13 lat

100m klasyczny chłopców:

kat. 11 lat.

100m zmienny dziewcząt:

kat. 11 lat

kat. 12 lat

  • 1 miejsce – GŁOWACKA Oliwia – 1:17.23 

kat. 13 lat

100m zmienny chłopców:

kat. 11 lat

kat. 12 lat

kat. 13 lat

SZTAFETY:

Sztafeta 4 x 50m zmienny 

kat. 11 lat i młodsi

2 miejsce – 2:41.75

  • Westfal Gabriel 
  • Nowatkowska Maja 
  • Kubicka Aleksandra 
  • Świderski Jonasz 

kat. 12 – 13 lat

7 miejsce – 2:26.96

  • Klaudia Kubicka
  • Głowacka Oliwia
  • Cieślak Aleksandra
  • Sroka Błażej