Grudziądz, 18.03.2017 – XIX Grudziądzki Puchar Orki

Za nami wymagające zawody –  do przepłynięcia 4 konkurencje ! A my daliśmy radę i to z jakim wynikiem ! Gratulacje dla zawodników klubu Sejwal Rypin za świetne wyniki, życiówki i dwie złote sztafety dziewcząt ! Zapraszamy do szczegółowych wyników

Sejwal Rypin wyniki:

50m grzbietowy dziewcząt:

kat. 10 lat

  • 2 miejsce – ZUREL Laura – 45.27
  • 5 miejsce – KUBICKA Aleksandra – 47.89
  • 12 miejse – KRZYKALSKA Maja – 50.98

kat. 11 lat

  • 2 miejsce – NOWATKOWSKA Maja – 39.78
  • 14 miejsce – JASTRZĘBSKA Julia – 48.23

kat. 12 lat

  • 2 miejsce – GŁOWACKA Oliwia – 36.05 
  • 5 miejsce – CIEŚLAK Aleksandra – 38.74
  • 10 miejsce – JASIŃSKA Michalina – 41.98

kat. 13 lat

  • 13 miejsce – KUBICKA Klaudia – 44.02

50m grzbietowy chłopców:

kat. 10 lat

  • 6 miejsce – KARCZEWSKI Szymon – 47.85

kat. 11 lat

  • 6 miejsce – ŚWIDERSKI Jonasz – 42.19
  • 7 miejsce – WESTFAL Gabriel – 43.16

kat. 12 lat

  • 3 miejsce – SROKA Błażej – 38.94

kat. 13 lat

  • 12 miejsce – STĘPSKI Piotr – 41.09

50m motylkowy dziewcząt:

kat. 10 lat

  • 3 miejsce – ZUREL Laura – 48.04

kat. 11 lat

  • 2 miejsce – NOWATKOWSKA Maja – 40.79
  • 7 miejsce – JASTRZĘBSKA Julia – 44.69

kat. 12 lat

  • 1 miejsce – GŁOWACKA Oliwia – 33.95
  • 6 miejsce – CIEŚLAK Aleksandra – 37.19
  • 8 miejsce – JASIŃSKA Michalina – 40.66
  • 8 miejsce – LIBUSZEWSKA Julia – 40.66 – MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno

kat. 13 lat

  • 7 miejsce KUBICKA Klaudia – 37.60

50m motylkowy chłopców:

kat. 10 lat

  • 4 miejsce – KARCZEWSKI Szymon – 45.46

kat. 11 lat

  • 3 miejsce – ŚWIDERSKI Jonasz – 40.16
  • 9 miejsce – WESTFAL Gabriel – 46.14

kat. 12 lat

  • 2 miejsce – SROKA Błażej – 37.84 

kat. 13 lat

  • 8 miejsce – STĘPSKI Piotr – 38.24

50m dowolny dziewcząt:

kat. 10 lat

  • 3 miejsce – KUBICKA Aleksandra – 40.38
  • 4 miejsce – ZUREL Laura – 40.51

kat. 11 lat

  • 4 miejsce – NOWATKOWSKA Maja – 36.08
  • 8 miejsce – JASTRZĘBSKA Julia – 38.43

kat. 12 lat

  • 2 miejsce – GŁOWACKA Oliwia – 31.95 

50 dowolny chłopców:

kat. 10 lat

  • 6 miejsce – KARCZEWSKI Szymon – 41.14

kat. 11 lat

  • 6 miejsce – WESTFAL Gabriel – 35.88
  • 9 miejsce – ŚWIDERSKI Jonasz – 37.45

kat. 12 lat

  • 5 miejsce SROKA Błażej – 35.20

kat. 13 lat

  • 9 miejsce STĘPSKI Piotr – 33.08

50m klasyczny dziewcząt:

kat. 10 lat

  • 1 miejsce – KUBICKA Aleksandra – 50.20
  • 3 miejsce – KRZYKALSKA Maja  – 51.18
  • 4 miejsce – ZUREL Laura – 51.37

kat. 11 lat

  • 1 miejsce – NOWATKOWSKA Maja – 45.00
  • 9 miejsce – JASTRZĘBSKA Julia – 51.32

kat. 12 lat

  • 4 miejsce – GŁOWACKA Oliwia – 40.65
  • 6 miejsce – CIEŚLAK Aleksandra – 43.88
  • 22 miejsce – JASIŃŚKA Michalina – 56.20

kat. 13 lat

  • 8 miejsce – KUBICKA Klaudia – 42.79

50m klasyczny chłopców:

kat. 10 lat

  • 6 miejsce – KARCZEWSKI Szymon – 51.84

kat. 11 lat

  • 2 miejsce  – ŚWIDERSKI Jonasz – 44.57 

kat. 12 lat

  • 9 miejsce – SROKA Błażej – 47.48

kat. 13 lat

  • 9 miejsce – STĘPSKI Piotr – 43.02

SZTAFETY:

Sztafeta 4 x 50m zmienny dziewcząt:

kat. 10 – 11 lat

1 miejsce – 2:52.75

  • Zurel Laura – 46.92
  • Nowatkowska Maja – 38.17
  • Kubicka Aleksandra – 49.76 
  • Jastrzębska Julia – 37.90

kat. 12 – 13 lat

1 miejsce – 2:32.04

  • Jasińska Michalina – 41.16
  • Głowacka Oliwia – 34.70
  • Cieślak Aleksandra – 32.88
  • Kubicka Klaudia – 43.30